אביזרי סאדו - ההארד קור של אביזרי המין

 

אם נכנסתם לקטגורית אביזרי הסאדו, אתם לבטח אנשים אמיצים ביותר. אין ספק וכולנו נהיה תמימי דעים לגבי העובדה שהספר "חמישים גוונים של אפור" העלה את תחום "הסאדו מאזו" אל סדר היום הציבורי והיום, זוגות רבים סקרנים לדעת מהו סאדו? מהם אביזרי הסאדו? וכיצד משתמשים בהם? לטובת החדשים בתחום, נסביר את המהות בקצרה: סאדו מאזו ואביזריו נחשבים להארד קור של הסקס ומתאימים בעיקר לאנשים שאוהבים להרגיש כאב, להיות נשלטים או לשלוט. מכך, אתם כבר מבינים שבכל סקס סאדו מאזו, יש שולט ושפחה או שולטת ועבד. מגוון האביזרים שבהם משמשים לסאדו הוא רחב עד מאוד, וכולל את כל אביזרי הסקס הרגילים כמו ויברטורים, פלאגים אנאליים, דידלואים, טבעות ועוד, לצד תוספת משמעותית וחשובה. 

 

 
כבר נוכחתם לדעת – ותיקים וחדשים כאחד – כי בסאדו מדובר בכאב. לכן, חיי המין של אוהבי הסאדו מאזו הן לא שגרתיים וכוללים פלוגרים (אגרופונים) ושוטים מיועדים להלקאה. זאת ועוד, ישנם גם מגוון כיסויים לעיניים, שאתם חובבי הסאדו מאמינים שחוסר הראיה מגביר את החוויה המינית ומביא לריגוש. נוסף על כך קיים מגוון אזיקים לקשירה, שרשראות, חבלים ועוד. כל מה שציינו כאן מגביר את החוויה המינית ומעורר. אתם ודאי יודעים טוב כמונו שאביזרי מין בכלל ואביזרי סאדו בפרט מעוררים את כל החושים וגורמים לנו לחוויה שלא נשכח, אך בין אם אתם ותיקים או שזאת הפעם הראשונה שבה אתם מעוניינים להתנסות, זכרו דבר אחד יקר מאוד וחשוב. הארד קור ושימוש באביזרים לסאדו אינם בהכרח כאב עד לרמה של השפלה טוטאלית או פגיעה פיסית באדם שבו אתם שולטים. לכן, השתמשו באביזרי הסקס לסאדו בתבונה ובאופן שיענג את השפחה או העבד שלכם ,ויגרום לו לדבר שלו הוא זקוק. אך יחד עם זאת, לא יפגע בו באופן נוראי. 

 

 
היום, סאדו אינו נחשב לתחום אסור ביחסי המין ואנשים רבים שלא התנסו בכך, מעוניינים לנסות אם לא סאדו, אז סקס "קינקי" שחלק ממוצריו שייכים לסאדו. כאן בגלריה של חנות הסקס במרכז, אדם וחווה, תמצאו את כל האביזרים שלהם אתם זקוקים בסאדו מאזו. אתם יכולים לרכוש ממגוון המוצרים שלו באופן חסוי ובטוח וליהנות גם אתם מהפרי האסור – כך אולי תגלו על עצמכם דברים שלא ידעתם.

 

 

 

יצרן:
בחר היצרן
תוצאות 1 - 2 מתוך 2

אביזרי סאדו

paypal

big-sale