אביזרים אנאליים - מידע, טיפים ומוצרים

 

אם המחשבה על סקס אנאלי מקננת בראשכם, אתם ודאי מעוניינים לנסות שמהו חדש ומסעיר לא פחות מהאקט הרגיל. גם אם אתם מנוסים באקט האנאלי ומשתמשים באיבזרים אנאליים בעת הסקס, כשהחלטתם על כך, ודאי גיליתם פתיחות גדולה בנושא. אכן, חלקינו חוששים מעט מהסקס בצורתו האנאלית ובייחוד משימוש באביזרים אנאליים. אז, בין אם האביזרים האנאליים זרים לכם או מוכרים, הנה כמה דברים שחשוב לדעת על שימוש בהם. ראשית נאמר כי האביזרים האנאליים הם אביזרים משלימים בתחום אביזרי המין ומתאימים הן לזוגות והן לבודדים. כמו כן, לאביזרים אלו אין קטגוריה מוסימת שלה הם מיועדים והם מתאימים לזוגות סטרייטים ולאלו מהקהילה הגאה. כפי שציינו קודם לכן, שימוש באביזרים אנאליים דורש פתיחות רבה, ומאיתנו להיות מוכנים למשהו אחר. 

 

 
שנית, השימוש באביזרים הללו דורש חומר סיכה רב, מכיוון שפי הטבעת אינו מיועד לחדירה. למרות זאת, השימוש באביזרים האנאליים גורם לגירוי רב של נקודת הג'י של האישה ובייחוד של הגבר. דבר נוסף שאולי לא ידעתם הוא שאביזרים אלו משמשים גם למשחק המקדים ובאמצעותם אתם יכולים ליצור מתח מיני טרם האקט. לפני שנמשיך, חשוב לציין כי מכיוון שהמוצרים האנאליים מותאמים לפי הטבעת, ישנם אנשים שחושו בתחילה אי נוחות ולכן, השימוש בהם דורש הדרכה והכוונה כמו גם היכרות אם מגוון המוצרים הרחב. אז לאחר שערכנו היכרות קצרה עם האביזרים האנאליים ויעודם, נפנה להכיר את שלל המוצרים. קיימים מוצרים מסוגים שונים ובגדלים שונים. הראשונים מבין המוצרים האנאליים והנפוצים ביותר הם הפלאגים האנאליים.

 

 
צורתם של הפלאגים האנאליים היא צורת החרוט והמטרה הראשונית שלהם היא להרחיב את פי הטבעת. את הפלאג מחדירים אל פי הטבעת בשלבים ומשאירים אותו כדי להרחיב את פי הטבעת, ליצור רטט ולשחרר שירירים מכווצים. הפלאגים עשוים מגומי עמיד או מסיליקון אשר מעניקים מגע רך ונעים. חשוב לומר בנקודה זו כי הפלאגיים האיכותיים יותר עשויים מסילקון טהור שאינו מתכלה ומשמש לטוווח ארוך. זכרו כי יש לטפל בפלאגים האנאליים לאחר כל שימוש; הטיפול כולל רחיצה של הפלאג וחיטויו. 

 

 
המוצר השני בתחום האביזרים האנאליים הוא החרוז האנאלי. המוצר כולל שרשרת חרוזים המיועדים לענג את האישה או הגבר. השימוש בחרוזים מתבצע כך: מחדירים חרוז אחר חרוז אל פי הטבעת; כאשר שולפים את החרוזים מתרחב פי הטבעת ובנוסף נגרמת תחושת עונג. את החרוזים האנאלייים אתם יכולים למצוא במגוון צבעים וגדלים לבחירתכם. חשוב לומר שגם את החרוזים יש לשטוף ולחטא לאחר השימוש. כאן באתר שלנו, שהוא חנות לאביזרי סקס איכותיים, תוכלו למצוא מגוון אביזרים אנאליים לבחירתכם ולהזמין בדיסקרטיות מוחלטת וללא כל חשש. 

 

 

 

paypal

big-sale